MXJFHHI24M0
Mfr.Part #
MXJFHHI24M0
Manufacturer
Meritek
Package/Case
Datasheet
MXJFHHI24M0
Description
HC49S 20PF 30/30PPM -40/85C 24.
Stock
2000
Manufacturer :
Meritek
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C